Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: MIME type
fa: نوع فایل
