Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: File size
id: Ukuran berkas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: MIME type
id: Jenis MIME

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
id: Jenis MIME (image/png, image/bmp, dll.) gambar.

en: The file size of the image.
id: Ukuran file gambar.

en: The height the image, in pixels.
id: Tinggi gambar, dalam piksel.

en: The width of the image, in pixels.
id: Lebar gambar, dalam piksel.

en: The URI to the image.
id: URI ke gambar.

en: The URL to the image.
id: URL ke gambar.

en: Represents the image in the given image style.
id: Merepresentasikan gambar dalam gaya gambar yang diberikan.
