Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
nl: Het MIME-type (image/png, image/bmp, etc.) van de afbeelding.

en: The file size of the image.
nl: De bestandsgrootte van de afbeelding.

en: The height the image, in pixels.
nl: Het hoogte van de afbeelding, in pixels.

en: The width of the image, in pixels.
nl: De breedte van de afbeelding, in pixels.

en: The URI to the image.
nl: De URI van de afbeelding.

en: The URL to the image.
nl: De URL van de afbeelding.

en: Represents the image in the given image style.
nl: Vertegenwoordigt de afbeelding in de opgegeven afbeeldingsstijl.
