Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Paragraphs
pl: Akapity
