Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: File size
ru: Размер файла

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: MIME type
ru: MIME-тип

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
ru: Тип MIME (image/png, image/bmp и т.п.) изображения.

en: The file size of the image.
ru: Размер файла изображения

en: The height the image, in pixels.
ru: Высота изображения, в пикселях.

en: The width of the image, in pixels.
ru: Ширина изображения, в пикселях.

en: The URI to the image.
ru: URI изображения.

en: The URL to the image.
ru: URL изображения.

en: Represents the image in the given image style.
ru: Представляет изображение в данном стиле.
