Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: MIME type
sk: MIME typ

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
sk: Typ MIME (image/png, image/bmp atď.) obrázka.

en: The file size of the image.
sk: Veľkosť súboru obrázka.

en: The height the image, in pixels.
sk: Výška obrázku v pixeloch.

en: The width of the image, in pixels.
sk: Šírka obrázku v pixeloch.

en: The URI to the image.
sk: URI obrázka.

en: The URL to the image.
sk: Adresa URL obrázka.

en: Represents the image in the given image style.
sk: Reprezentuje obrázok v danom štýle obrázku.
