Paragraphs Summary Token (2.0.9) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: File size
da: Filstørrelse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
da: Billedets MIME type (image/png, image/bmp, osv.).

en: The file size of the image.
da: Billedets filstørrelse.

en: The height the image, in pixels.
da: Billedets højde, i pixels.

en: The width of the image, in pixels.
da: Billedets bredde, i pixels.

en: The URI to the image.
da: Billedets URI.

en: The URL to the image.
da: Billedets URL.

en: Represents the image in the given image style.
da: Repræsenterer billedet i den givne billedtype.
