Paragraphs Summary Token (2.0.9) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File size
fr: Taille du fichier

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: MIME type
fr: Type MIME

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
fr: Le type MIME (image/png, image/bmp, etc.) de l'image.

en: The file size of the image.
fr: La taille de fichier de l'image.

en: The height the image, in pixels.
fr: La hauteur de l'image, en pixels.

en: The width of the image, in pixels.
fr: La largeur de l'image, en pixels.

en: The URI to the image.
fr: L'URI de l'image.

en: The URL to the image.
fr: L'URL de l'image.

en: Represents the image in the given image style.
fr: Représente l'image dans le style d'image sélectionné.
