Paragraphs Summary Token (2.0.9) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: File size
it: Dimensione file

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: MIME type
it: Tipo MIME

en: Paragraphs
it: Paragrafi
