Paragraphs Summary Token (2.0.9) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: MIME type
ja: MIME タイプ

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
