Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: File size
be: Памер файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: MIME type
be: Тып MIME
