Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: MIME type
bo: MIMEརིགས
