Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: File size
hi: फ़ाइल का साइज़

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: URI
hi: यूआरआइ

en: MIME type
hi: माइम प्रकार
