Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: URL
ug: ئادرېس

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
