Paragraphs table (2.0.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: - Select -
fil: - Pumili -
