Paragraphs table (2.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Area
hy: Տարածք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
