Paragraphs table (2.0.1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Area
ja: エリア

en: Line
ja: 行

en: Note
ja: 注意

en: Features
ja: フィーチャー

en: Caption
ja: キャプション

en: Duplicate
ja: 複製

en: Select
ja: 選択

en: Show all
ja: すべてを表示

en: Column
ja: カラム

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Bubble
ja: バブル

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Hide empty columns
ja: 空のカラムを非表示

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
