Paragraphs table (2.0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Area
sk: Oblasť

en: Line
sk: Riadok

en: Note
sk: Poznámka

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Caption
sk: Popis

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Select
sk: Zvoľte

en: Column
sk: Stĺpec

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
