Paragraphs table (2.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq
