Paragraphs table (2.0.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Select
th: เลือก

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: View mode
th: โหมดของวิว
