Paragraphs table (2.0.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
