Paragraphs table (2.0.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Area
ar: مجال

en: Line
ar: السطر

en: Features
ar: الخصائص

en: Caption
ar: شرح

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
