Paragraphs table (2.0.3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Area
ca: Àrea

en: Line
ca: Línia

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Caption
ca: Subtítol

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Column
ca: Columna

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: Hide empty
ca: Amaga si està buit
