Paragraphs table (2.0.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Area
is: Svæði

en: Column
is: Dálkur

en: - Select -
is: - Velja -
