Paragraphs table (2.0.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау
