Paragraphs table (2.0.3) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Area
ro: Zonă

en: Line
ro: Linie

en: Features
ro: Caracteristici

en: Caption
ro: Legendă

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Select
ro: Alege

en: Column
ro: Coloană

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Form mode
ro: Mod formular

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Hide empty columns
ro: Ascunde coloanele goale

en: Hide empty
ro: Ascundeți dacă este gol
