Paragraphs table (2.0.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Area
vi: Diện tích

en: Bar
vi: Thanh

en: Line
vi: Dòng

en: Note
vi: Ghi chú

en: Features
vi: Tính năng

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Select
vi: Chọn

en: Show all
vi: Hiện tất cả

en: Column
vi: Cột

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
