Paragraphs table (2.0.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Line
ku: هێڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
