Paragraphs table (2.0.5) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Area
az: Sahə

en: Caption
az: Başlıq

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Select
az: Seçin

en: Column
az: Sütun

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Form mode
az: Forma rejimi
