Paragraphs table (8.x-1.11) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Area
fa: منطقه

en: Caption
fa: عنوان

en: Duplicate
fa: تکراری

en: About
fa: درباره

en: Column
fa: ستون

en: View mode
fa: نحوه نمایش
