Paragraphs table (8.x-1.13) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
