Paragraphs table (8.x-1.14) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Line
gu: લીટી

en: About
gu: વિશે
