Paragraphs table (8.x-1.14) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Area
tr: Bölge

en: Line
tr: Hat

en: Features
tr: Özellikler

en: Caption
tr: Başlık

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: About
tr: Hakkında

en: Column
tr: Sütun

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Hide empty columns
tr: Boş sütunları gizle
