Paragraphs table (8.x-1.16) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Area
he: איזור

en: Bar
he: סרגל

en: Line
he: שורה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Duplicate
he: שכפול

en: About
he: אודות

en: Column
he: עמודה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: View mode
he: מצב תצוגה
