Paragraphs table (8.x-1.16) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Line
ne: रेखा

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
