Paragraphs table (8.x-1.16) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە
