Paragraphs table (8.x-1.17) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Area
hr: Područje

en: Line
hr: Redak

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
