Paragraphs table (8.x-1.18) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း
