Paragraphs table (8.x-1.18) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Area
ru: Область

en: Bar
ru: Полоса

en: Line
ru: Линия

en: Features
ru: Особенности

en: Caption
ru: Подпись

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Show all
ru: Показать все

en: About
ru: Информация

en: Column
ru: Колонка

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Chart width
ru: Ширина графика

en: Create new @type
ru: Создать @type

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Paste from clipboard
ru: Вставка из буфера обмена

en: Hide empty columns
ru: Скрыть пустые столбцы

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Enable widget features
ru: Включить функции виджета
