Paragraphs table (8.x-1.18) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக
