Paragraphs table (8.x-1.19) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Area
lv: Apgabals

en: Line
lv: Līnija

en: Caption
lv: Paraksts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Hide empty columns
lv: Paslēpt tukšās kolonnas
