Paragraphs table (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Area
cs: Oblast

en: Fields
cs: Pole

en: Line
cs: Řádek

en: Empty
cs: Prázdný

en: Caption
cs: Popisek

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Hide empty columns
cs: Skrýt prázdné sloupce
