Paragraphs table (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Line
mr: रेषा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
