Paragraphs table (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Line
ta: வரி

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Duplicate
ta: நகல்

en: About
ta: பற்றி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
