Paragraphs table (8.x-1.9) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
