Paragraphs table (8.x-1.22) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Area
da: Område

en: Line
da: Linje

en: Note
da: Bemærk

en: Caption
da: Undertekst

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Show all
da: Vis alle

en: Column
da: Kolonne

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Hide empty columns
da: Skjul tomme kolonner

en: Create @label
da: Opret @label
