Paragraphs table (8.x-1.13) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Area
hi: छेत्र

en: Line
hi: रेखा

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: About
hi: के बारे में

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
