Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
