Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Mode
cy: Modd

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type

en: Title: @title
cy: Pennawd: @title
