Paragraphs tabs bootstrap (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Mode
mn: Горим
